KONST / Litografier / Färglitografi 12577096
nr 1257 7096
Else Uhlmann
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Dansande par, signerad. EA-upplaga. Motivet: 57x44
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 maj 2019
kl 18:03:06
100 kr
150 kr
200 kr
Else Uhlmann
Läs mer om Else Uhlmann